Що у нас нового?

Середня спеціальна освіта ( та, що в народі називають “після дев’ятого класу”) сьогодні не менш витребувана. Словацькі коледжі готові прийняти наших випускників, які прагнуть здобути професійну освіту після дев’ятого класу.

Звісно, виникне страх відпустити своє дитя до чужої країни. Але дарма, бо умови у словацьких коледжах чудові. Коледжі влаштовані за принципом єдиної інфраструктури: на одній території і сам заклад, і гуртожиток, і їдальня, і місця для відпочинку. До речі, діти перебувають під цілодобовим наглядом вихователів як в коледжі та і в інтернаті, що може гарантувати безпеку кожної дитини. Навчання у таких коледжах безкоштовне. Орієнтовна вартість за проживання становить 25€ — 35€ на місяць. Діти забезпечуються повним харчуванням на базі гуртожитку або коледжу. Денний раціон ( сніданок, обід, вечеря) коштуватиме до 3,5 € на день.

Студенти коледжів користуються такими само пільгами, як і студенти вишів – безкоштовний проїзд на залізничному транспорті, суттєві знижки на проїзд в місцевому транспорті, білети в різноманітні заклади.

І найголовніше — випускники професійних коледжів працевлаштовуються відразу після отримання диплома. У 18 років Ваша дитина матиме європейський диплом і перспективу на легальну роботу та проживання у Словаччині та інших країнах Європи. Деякі коледжі створені при потужних підприємствах і відразу готують висококласних фахівців для цього виробництва. Наприклад автомобільний коледж при заводі «Фольцваген» в Братіславі.

Безумовно, є багато питань, які виникають у вас вже зараз і виникнуть в майбутньому — ми відповімо Вам і на всі питання, надамо необхідну допомогу під час вступу та оформлення документів!

Середні навчальні заклади Словаччини

Знайти